Ogłoszenia parafialne

• Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc fundacji Kościół w Potrzebie. Ze względu na epidemię używamy maseczek w czasie liturgii.

• W tym roku wizyta duszpasterska, kolęda tak jak w zeszłym roku. Zapraszamy rodziny z poszczególnych domów na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 sprawowaną z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku, następnie będzie możliwość zamówienia intencji mszalnych na rok 2022 i zabrania do domu wody święconej (proszę przynieść własną buteleczkę). W poniedziałek zapraszam mieszkańców Morzycy nr 1-38, we wtorek mieszkańców Moskorzyna nr 1-10, w środę mieszkańców Moskorzyna nr 11-18. Zgodnie z tradycją istnieje możliwość, wsparcia dzieł prowadzonych przez parafię. Przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi. Cały plan jest już wywieszony w gablocie parafialnej.

• (Morzyca) Serdecznie dziękuję za troskę o nasz kościół, za ogrzewanie, za przygotowanie świątyni do niedzielnej liturgii, za sprzątanie kościoła – serdeczne Bóg zapłać! Zapraszam na spotkanie Rady Kościelnej w czwartek po Mszy św. w celu omówienia naszych inwestycji.

• (Moskorzyn) Pani Edytę Hackiewicz serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy Panią Jolantę Majkut.

• (Żalęcino) Serdecznie dziękuję za ofiary składane na sprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać. We wtorek Msza św. jest odwołana.

• (Kolin) W środę Msza św. jest odwołana. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Pani Annie Plucie i Pani Magdzie Pawelec serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość, Bóg zapłać. Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy Panią Jolantę Bęćkowską i Panią Kamilę Pachniak.

• W tym tygodniu wspominamy zmarłych:

• 01 Wiesława Jaskuła (+1992);
  • 01 Michał Andrejko, Marianna Banasińska (+2009);
  • 01 Paweł Lis;
  • 01 Wiktoria Pilarska (+ 1954), Zdzisław Kaczkowski (+1987), Jan Etmański (+2003);
  • 01 Leokadia Łukomska (+1987);

W sobotę w kaplicy w Dolicach o godz. 10.00 pożegnamy śp. Reginę Haczelę z Żalęcina. Wieczny

odpoczynek racz Im dać Panie …

• Wyrażam szczere Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Życzmy sobie opieki Bożego Dzieciątka w Nowym Roku, daru codziennej dłuższej modlitwy oraz zdrowia, pokoju i wewnętrznej radości. Szczęść Boże!

Kolin, 16.01.2022 r.                                              ks. Łukasz Szczygielski

int.-II-NIedziela-Zwykla-16.01.2022

PDF Embedder requires a url attribute

Koleda-Ogloszenia