Ogłoszenia parafialne

• Od dzisiejszej niedzieli zniesiona zostaje dyspensa od uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach św.

• Dzisiaj i w następną niedzielę ofiarami do puszki wspierać będziemy kolonie letnie Caritasu dla dzieci.

• Wczoraj młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania w Stargardzie, życzymy żywej wiary i stałej pomocy Ducha Świętego.

• 27 czerwca w niedzielę o godz. 13.00 odbędzie się odpust w Morzycy z udziałem przedstawicieli Opus Dei ze Szczecina. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

• W dniach od 5 do 11 lipca organizowana jest XXX Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Informacje dostępne są na stronie www.szczecinska-rowerowa.pl W dniach od 25 lipca do 13 sierpnia wyruszy także pielgrzymka piesza. Informacje dostępne są na stronie www.szczecinska.pl

• Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Pan Sylwester Kalinowski z Moskorzyna oraz Pani Wioleta Ewa Krówczyńska ze Szczecina.

• (Kolin) Pani Marzenie Taube i Pani Małgorzacie Wójcik serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy Panią Stanisławę Grzelak i Panią Monikę Kozak.

• (Morzyca) Serdecznie dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i za dbałość o jej wygląd zewnętrzny. Dziękuję za ścięcie trawy na terenie kościelnym. 27 czerwca w niedzielę o godz. 13.00 odbędzie się odpust w Morzycy z udziałem przedstawicieli Opus Dei ze Szczecina. Dziękuję serdecznie mieszkańcom za podjęcie trudu zorganizowania festynu. Dziękujemy Rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożenie ofiary na zakupienie paschału w przyszłym roku.

• (Moskorzyn) Pani Bogusławie Gębskiej serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy rodzinę pana Andrzeja Kazirodek.

• (Żalęcino) Serdecznie dziękuję za ofiary składane na sprzątanie naszego kościoła.

• (Kolin) Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00 do 18.00, o godz. 17.30 możliwość spowiedzi i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

• Serdecznie dziękujemy członkom Rady Parafialnej za przeprowadzenie zbiórki na renowację naszego ołtarza. Zebraliśmy 7573 zł. Serdecznie dziękuję za wielką ofiarność i hojność wpłat. W wakacje ołtarz przyjedzie z renowacji. Mamy już zebrane 37 370,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

• Ze względu na odpust w Morzycy w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 9.00. Dziękuję Rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożenie ofiary na zakup nowych ampułek.

• W tym tygodniu wspominamy zmarłych:

• Czesława Cichocka (2020)
  • Genowefa Ilnicka (+1999);
  • Czesław Król (+2005), Józef Młoczkowski (+2017);
  • Jan Szubert, Marianna Olesiak;
  • Anna Nowak (+1991);

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

• Dziękuję za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii. Solenizantów i Jubilatów i nas wszystkich niech wspiera wstawiennictwo Matki Bożej i świętych Patronów.

Kolin, 20.06.2021 r.                                   ks. Łukasz Szczygielski

int.-XII-Niedziela-Zwykla-20.06.2021

PDF Embedder requires a url attribute