Ogłoszenia parafialne

• Na pomoc ubogim do puszki Caritas zebraliśmy w zeszłą niedzielę 499,40 zł. Bóg zapłać za wsparcie! Dzisiaj w Szczecinie o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyjdzie Szczeciński Marsz dla Życia, zapraszamy do wzięcia udziału. Za tydzień w niedzielę spotkanie dla bierzmowanych po Mszy św. w Kolinie.

• Kolin: Pani Jolancie Kamińskiej i Pani Annie Kamińskiej serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość, Bóg zapłać! Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy Panią Małgorzatę Ulatowską i Panią Martynę Makarę. Przed Mszą św. w tygodniu pół godz. wcześniej odmawiamy różaniec, natomiast w piątek od godz. 17.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Morzyca: serdecznie dziękuję za troskę o nasz kościół, za przygotowanie świątyni do niedzielnej liturgii – Bóg zapłać! Przed Mszą św. w czwartek o godz. 17.35 odmawiamy różaniec.

• Moskorzyn: Pani Małgorzacie Kazirodek serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni do niedzielnej liturgii – Bóg zapłać! Na kolejną niedzielę o sprzątnięcie kościoła uprzejmie prosimy Panią Magdalenę Szapańską.

• Żalęcino: serdecznie dziękuję za ofiary składane na sprzątanie naszego kościoła, Bóg zapłać!

• W tym tygodniu wspominamy zmarłych:

• Janina Kowalska, Katarzyna Swacha, Stefan Andrzejczyk; Krzysztof Łuszczyński (+2020)
  • Krystyna Kowalska (+ 1995), Stanisława Ranoszek (+2000), Maria Starosta (+2007);
  • Franciszek Mularczyk (+1973), Zbigniew Michnacki (+1992), Józef Jeschke; Marianna Kalinowska (+2020)
  • Mirosław Gogołkiewicz (+2010);
  • Józef Pluta, Genowefa Chwieśko (+2000), Kazimiera Werstak (+2004); Piotr Pawlik (+2020)
  • Wiktoria Pietrzak (+1995);
  • Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie …

• Trwajmy w radości Chrystusa Zmartwychwstałego! Czytajmy Słowo Boże w naszych domach. Chrystus Zmartwychwstał – Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja.

Kolin, 14.04.2024 r.                                             ks. Łukasz Szczygielski

III-Niedziela-Wielkanocna-14.04.2024